ЋУПРИЈСКИ АТЛЕТИЧАРИ ОСВОЈИЛИ ТРЕЋЕ И ПЕТО МЕСТО НА ТАКМИЧЕЊУ У СЛОВЕНИЈИ

Ћупријски атлетичари заузели су треће, односно пето место на атлетском тромечу у Новом Месту у Словенији, на коме су наступиле репрезентације Словеније, Србије и Хрватске.

Мирослав Дукадиновић је стигао трећи на циљ у трци на 800 метара, док је Алекса Милановић на стази од 1500 метара био пети и тиме остварио свој најбољи резултат 3:57,91. Мирослав Дукадиновић био је члан и српске штафете на 4×400, koja је заузела треће место. У укупном пласману репрезентација Србије заузела је друго место.

Након митинга у Словенији најбоље атлетичаре очекује учешће на државном првенству за сениоре, које ће бити одржано 1. и 2. фебруара, у Атлетској дворани на Бањици.