УСПЕШНА ЗАВРШНИЦА НЕДЕЉЕ ЦРВЕНОГ КРСТА

На крају  Недеље Црвеног крста, у просторијама ЦК Ћуприја одржана је редовна акција добровољног давања крви. Просторије Црвеног крста, које су недавно реновиране, пружиле су још боље услове за све који су желели да учествују у овој хуманој мисији.

Као и до сада, акција је била веома добро организована, а велики број давалаца се одазвао позиву. Подршку акцији пружила је екипа Завода за трансфузију крви из Ниша, а целокупан процес је протекао у најбољем реду. Према речима докторке Мирјане Тодоровић Симовић јединица крви никада није довољно. Она је похвалила рад Црвеног крста Ћуприја са добровљним даваоцима и њихово интресовање да учествују на оваквим акцијама.

Из Црвеног крста Ћуприја захваљују свим даваоцима и позивају грађане да наставе да учествују у будућим акцијама, јер свака дата јединица крви може спасити нечији живот.

Коментари

Be the first to comment on this article

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Иди на ТОП