УСПЕШАН ВИКЕНД ЋУПРИЈСКИХ СПОРТИСТА!

Aтлетичар Алекса Милановић у своју колекцију медаља додао је још једно злато, овог пута са 12. Првенства Србије у планинском трчању. Стазу дужине 6000 метара Алекса је истрчао за 26 минута и 11 секунди и овенчао се титулом првака у категорији јуниора. Ива Арсенијевић заузела је треће место у трци на 4000 метара у категорији млађих јуниорки, док су Алекса Томић у категорији старијих јуниора и Мирослав Дукадиновић у категорији сениора на циљ стигли четврти.

Овог викенда славили су и млади ћупријски стрелци. Са Првенства Централне Србије, које је одржано у Смедереву, стрелци Градског стрељачког клуба “1887” вратили су се са све три медаље. На највишем постољу нашао се Илија Радосављевић, сребрну медаљу освојила је Елена Радосављевић, а бронза је припала Александру Николићу.

На Купу уже Србије за јуниоре, кадете и сениоре, Андреј Ђурђевић, каратиста карате клуба “Кнез Лазар” освојио је треће место у сениорској конкуренцији у борбама до 75 килограма.

У 21. колу Зоне “Запад” фудбалери ћупријске Мораве 1918 тријумфовали су на домаћем терену над екипом Копаоника резултатом 5:2. Успешни су били и Крушарци, који су резултатом 2:0 савладали екипу Јединства из Мијатовца.