“РОТО ПРИНТ” ОСВОЈИО ЗИМСКИ ТУРНИР У ФУТСАЛУ

Победник седмог Зимског турнира у футсалу је екипа “Рото принт” из Ћуприје. Они су у великом финалу пред пуним трибинама Хале спортова “Ада” са 3:1 савладали шабачки “Синд”, који је ове године морао да се задовољи звањем вицешампиона. Коначни окршај у конкуренцији сениора свој епилог добио је, испоставиће се, већ у првих 10 минута првог полувремена захваљујући брзим головима “Рото принта”, а “Синд” , који током целог меча није успео да пробије “зид” голмана Аксентијевића, поготком из пенала у другом делу игре могао је само да ублажи пораз.

Поред трофеја “Рото принт”-у је припала и новчана награда у износу од 550 хиљада динара. Другопласирани “Синд” добио је 200 хиљада динара, док је трећепласираној екипи „РБ коп“ припао чек на 100 хиљада динара. Ове године за освојено четврто место предвиђена је утешна награда од 50 хиљада динара, а она је отишла у руке “Агапе Грамат”-а из Јагодине. У конкуренцији ветерана победник је „8. новембар Луша”, “Грмеч” је другопласирани, а екипа “Агро Весна” освојила је треће место.

У узбудљивој финалној вечери учествовало је 10 репрезентативаца Србије у футсалу, а током три недеље такмичења у СЦ “Ада” своје умеће приказали су готово сви носиоци националног дреса. За најбољег играча проглашен је Марко Радовановић из “Рото принт-а”, док је најбољи голман његов саиграч Миодраг Аксентијевић.